Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Anyukámnak kíhúzták a bölcsess...

Anyukámnak kíhúzták a bölcsesség fogát, de most egy héttel később is feszül az ínye?

Figyelt kérdés
Az állkapcsa, és a seb is nagon fáj neki. Szed antibiotikumot, augmentint, meg fájdalomcsillapítot, flektort, meg cataflamot. De már ezek sem veszik ki neki a fájdalmat. Tegnap ki tisztították neki, de ugyanolyan rosszul van most. Ejszaka nem bír aludni, fájdalomcsillapítóval sem. Enni sem bír, nagyon szenved. Nem tudom mit tehetnek. Ma is megy vissza az orvoshoz.

2020. okt. 9. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ilyen. Nekem 3 hétig fájt a sebem és 3 hétig folyamatosan napi 3-szor szedtem fájdalomcsillapítót.

A Flektort nem szabad hosszú ideig szedni, mert tönkre teszi a vérképet, ezt mondta a fogorvosom. Esetleg próbálja még ki a Ketodexet és Curasept szájvízzel öblögessen.


Öblögessen még kamillateával, pálinkával és tegyen rá jégzselét is.

2020. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megmondom neki
2020. okt. 9. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!