Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Idegölő gyógyszer van a...

Idegölő gyógyszer van a fogamban és fáj. Ez normális?

Figyelt kérdés

Múlt szerdán tették be. Maga a fogam nem fáj, csak harapásra és nyomásra érzékeny. Csütörtök megyek fogorvoshoz, ahol elvileg már véglegesen betömik. Az orvosom mondta, hogy talán 1-2nap fájni fog, de nekem már egy hete fáj... illetve csak érzékeny. Mennyire normális ez? Lehet nem elég a gyógyszer amit beletettek?

19 hetes terhes vagyok egyébként, röntgenezni nem igazán tudnak most...


jan. 30. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Az orvosok sem tudnak mindent.

Nekem gyökérkezelték az egyik fogamat terhesen, de rengeteg fájdalommal járt, volt hogy Pestre kellett szaladni.

Ha betömte lüktetett, ha kiszedte, akkor is fájt.

Ki kellett húzni, végül belátta.

Neked gondolom nem az a falat kaparós , verem a fejem a falba fájdalom, mert akkor már rohantál volna a sürgősségi fogászatra.

Szerintem rendbe fog jönni. De lehet hogy egyszer egyszer bevehetnél fájdalomcsillapítót, valami gyengét.

jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én eleve kértem, hogy húzza ki, mivel a bölcsességfogamról van szó. De nem javasolta az orvos, mivel antibiotikumot kellene így szedni, ami nem a legjobb most.

Nem alap fájdalom, csak ha ráharapok vagy megnyomom. Nemsokára megyek, és kiderül mi van vele.

Köszönöm a választ!

jan. 30. 22:02
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem is így volt, bár nekem sima fog, de elmúlt pár hét alatt.
jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kaptam terhesen antibiotikumot, aktil duot. Én is azzal kezdtem hogy húzza ki, de az orvos inkább próbálkozott a gyökérkezeléssel. A lányom úgy született hogy gyulladás volt a szervezetében. Valószínűleg tőlem kapta még a hasamban. Még jó hogy észrevette az orvos . Azt mondta hogy szerinte túl aluszékony és megnézte vérvétellel.
jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!