Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lyukas a fogam "nem vészesen"...

Ismeretlen600 kérdése:

Lyukas a fogam "nem vészesen" egyáltalán nem is fájt a hónap közepén mentem volna betömetni , azonban reggelre kijött rajta valami . Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Olyan mintha az ínyem jött volna fel ahol a lyuk van a fogamba. Most se mondanám ,hogy fáj hanem lüktető érzés de nem tudok enni tőle mert kintebb van így mint a fogam és mindig ráharapok . Mi lehet ez? Kb a félfogamat elborítja a rágó felületen. Holnap megyek vele fogorvoshoz kicsit aggódom

febr. 4. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

A "nem vészesen" azt jelenti, hogy óriás, tátongó luk?

Lehet vadhús.

febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neem ha akkora lyuk lenne rajta akkor fájna a fogam . Illetve azt elfelejtettem írni ez a valami kb 3 4 óra alatt jött ki . Éjfélkor még semmi bajom nem volt hajnalba meg már arra keltem hogy lüktet meg éreztem a nyelvemmel is hogy ott bizony van valami
febr. 4. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Egy kis darab zabkasa.
febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, begyulladt az íny. Nekem most volt ilyen pont, egy foghiányom van és bedagadt, lüktetett. Egy nap után kifakadt. Használj rá szájvizet, az szokott segíteni.
febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem az aggaszt, hogy ahol volt a fogamba vagy is van a lyuk ott van ez . De nem tudom mi most az íny jött fel vagy mi egy nagy gümő olyan feketés színe van arra saccolok gennyes vér van benne.
febr. 4. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Oblogess Corsodyllal 1 honapig mindennap 2x. Az kiol minden bakteriumot anelkul hogy gondot okozna.
febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, esélyes, hogy az íny jött fel és be is gyulladhatott. A Corsodyl jó rá, nekem szájsebész ajánlotta műtét utánra és azóta is használom ínygyulladásokra, nagyon jó rá.
febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!