Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy androidon...

Miért van az, hogy androidon nem találok meg minden zenét? Kijött ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek Iphone-ja van és kaptam egy zene címet. Halljátok sehol sincs. A vérnyomásom az egekben, hisz visszagondoltam az elmúlt évekre számtalan zenét nem találtam meg és mindíg androidom volt. Gyűlölöm az Iphone-t, de ha a minden zenét megtalál életemben először lesz egy. Ugye nem kell csak emiatt Iphone-t vennem? Imádnám ha valaki adna erre egy megoldást.

Az zene amit amúgy nem találok és ismerősöm hallott róla: mr missh-én megmondtam

Mellesleg mindenféle zenét meghallgatok és imádok.

A kérdés azért ide, mert ha máshova írom sokszor nincs válasz...én pedig idegbeteg vagyok az információ hiányától, amit csak emberektől kaphatok meg pontosan.


2018. júl. 6. 12:05
 1/6 SigismundRex válasza:
Tidal, Google play music, Spotify, Deezer, egy hónapig mind ingyenes közel 55 millió zenét foglal magába, havi 1500 Ft kerül a későbbiekben, fizess elő és maradsz le semmiről, jó zenehallgatást!
2018. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha odaírom, hogy nő vagyok tuti kapok értelmesen megfogalmazott választ. 😊
2018. júl. 6. 12:29
 3/6 A kérdező kommentje:
csak lemaradt...de ez már úgyis mindegy.
2018. júl. 6. 12:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Androidos telefonra is letölthető az Apple Music és akkor ugyanazokat a zenéket fogod látni, amit az ismerősöd iphone-on.
2018. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Millió köszönet 😊
2018. júl. 6. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért nem találod. mert nem az a címe.

Missh - Soha többet.

Spotify-on is fent van.

https://www.youtube.com/watch?v=oQbytcA5oqw

2018. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!