Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mire utalhat az olyan fogfájás...

Mire utalhat az olyan fogfájás, amely csak napi 1-2 órára jelentkezik, de akkor nagyon fáj?

Figyelt kérdés

Kb.1 hete tart, rögtön kértem idopontot a fogorvosomhoz, de csak jovohétre kaptam.


Teljesen véletlenszeruen, naponta 1-2 órára belehasít az egyik jobb alsó fogamba a fájdalom. Ma pont vezetés közben jött rám, konrétan félre kellett álnom, már a kormámyt kapartam, annyira fájt, az egész jobb arcomban éreztem, a jobb fülemben és a nyakamban, a torkomban, a nyelés is nehezebben ment.


Volt pár éve egy fogbélgyulladásom, de az máshogy fájt. Az folyamatosan, fájdalomcsillapítókkal viszonylag elviselheto szinten, végig, amíg le nem lett kezelve. Ez most teljesen más.



febr. 6. 16:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, de még most is fáj és nem nagyon tudok az írásra koncentrálni.
febr. 6. 16:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem sok jóra...
febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a fogad fáj?

Nekem reflux okozott a leírtakhoz hasonló fájdalmat, de az csak 1-3 percig tartott.

febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!