Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a SAJÁT tapasztalatotok az...

Mi a SAJÁT tapasztalatotok az 5 nap alatt elkészített fogászati implantátumokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kérem csakis az írjon, akinél ilyen technikát használtak! Igazából nagyon ellentmondásos az információhalmaz, amely elérhető a neten. Nagyon nagyon sok fogászat kínál ilyen technikát, de nekem nagyon sok kérdésem merült fel ezzel kapcsolatban. Ha pl. húzni is kellene, és rögtön bekerül az implantátum, és pár napon belül jön rá az ideiglenes fogsor, amit a teljes csontosodás után véglegesre cserélnek, akkor hogyan tud gyógyulni az íny, a húzott fog helyén, ha az implant máris benne van? A hagyományos fogászatok eléggé ellene vannak az eljárásnak, mégis gondolom nagyon sokan vették már igénybe, tehát annyira rossz csak nem lehet... Ezért szeretnék saját véleményeket hallani!

febr. 16. 16:48
 1/1 anonim válasza:
Szia:) nekem a 2 felső középső metszőfogam tört vissza íny alá, nem lehetett belőle építeni, így muszáj volt kihúzni és rögtön bekerültek az implantok, mivel front fogakról van szó máshogy nem lehetett.. A műtét nem fájt egyáltalán, inkább mondanám kellemetlennek, főleg, hogy hallani attól még hallottam mi történik. 3-4 napig kellett szednem flectort egyenlő elosztásban, 7 napig napi 2 antibiotikum, illetve az első napon kellett jegelnem is, ja és emelt párnán kellett aludnom. Jelentem, már kb 1,5 éve fent vannak, semmi problémám nem volt vele, igaz, hogy azóta is folyamatosan kontrollra járok mert egyéb dolgokat is kell még csinálni. Ezzel egy időben kaptam egy 3. implantot is, ott csak fúrni kellett, mert sajnos régóta nem volt ott fog, na onnan 2x is kiesett az implantból a fog. Nem tudom van-e összefüggés, hogy sorvadt volt már az íny és kollagénnel lett megmókolva, ennyire nem értek hozzá.
márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!