Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerdán fogad a fogorvos,van...

Szerdán fogad a fogorvos,van valami házi praktika,hogy addig nem duzzadjon fel jobban az arcom? Vagy ha tud távozni a váladék már nem fog?

Figyelt kérdés
Szerdán megyek fogorvoshoz. Addig otthoni praktika,hogy legalább az arcom ne duzzadjon fel jobban? Szombaton letört a fogamból egy darab. Tegnap elkezdett fájni reggelre a fájdalom elmúlt de az ínyemen lett egy gennyes duduor ami, fogmosáskor kiis fakadt, azóta is szivárog belőle a váladék. Enyhe arc duzzanat van.
febr. 19. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nekem régen csak a hideg vizes ruha segített, de nem a duzzanaton csak a gyulladàs miatti fàjdalmom. De ilyen meleg só meg társait ne tegyél rà, mert a bacik imádjàk a meleget.

Esetleg kamilla teával (szoba hőmersékletű) azzal öblögess addig. Rosszabb nem lesz, de lehet jobb sem.

febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, annak is örülök ha nem lesz rosszabb. Hál isten fájni nem fáj. Csak félek,hogy feldagad nagyon és sajnos nem tudok otthon maradni mennem kell dolgozni.
febr. 19. 20:41
 3/18 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy ez miatt aggódsz.

Kamillától még talan a köröm viràg jobb. Mindanám a corsodil szájöblítőt, de mivel alkoholos az marnà. Így azt nem szabad. Meg tegyèl rà hideg vizes ruhàt. Remélem kicsit segít. Szerda még 2 nap :( kitartàst addig!!

febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Esetleg tantum verde szogatós tabletta jó lehet az ínyre? Olvastam, hogy fertőzéseknél használható
febr. 19. 20:45
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
febr. 19. 20:46
 6/18 anonim ***** válasza:

De az torok fertőtlenítő nem?

Mondjuk, ha bacikat írtja akkor àrtani az sem fog. De, ha csípi akkor inkább hanyagold.

febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Úgy írta,hogy száj fertőzésekre is alkalmazható
febr. 19. 20:51
 8/18 anonim ***** válasza:
Próbàld meg, szerintem rosszat nem csinàlsz vele, max nem hasznàl. De, ha irritàlja, csípi, akkor ne használd :)
febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ki is próbáltam, nem csípte remélem valamennyit segíteni fog.
febr. 19. 21:15
 10/18 anonim ***** válasza:
Hideg vizes ruha, corsodyl szájöblögető.
febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!