Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdemes újra elkezdeni az...

Szabó Laura Flóra kérdése:

Érdemes újra elkezdeni az éjszakai fogszabályzót? Többi infó lent

Figyelt kérdés
4 évig volt fogszabályzóm, miután levették kaptam éjszakait is, de annyira fájt azt hordani, hogy sírtam is miatta vagy reggelre benne se maradt a számban és aztán már nem hordtam. Ezért az egyik első fogam és a melletti levő kiáll most egy kicsit, és érdemes lenne újra elkezdeni az éjszakait vagy már nem segítene?

febr. 25. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazzal a készülékkel már nem fog menni, mert máshogy állnak a fogaid
febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát de miért, az a kivehetős az egyenes fogaimra volt mintázva, ha két fogam kicsit kiáll az miért nem tudja visszaállítani?
febr. 25. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az egy ún. retenciós készülék, nincs fogmozgatásos értéke, a meglévő állapot fenntartására szolgál. Ha azóta elmozdultak a fogaid, akkor vissza sem tudod tenni.
febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kb egy hónapig nem hordtam anno, kapásból újat kellett csináltatni, pedig szemmel látható elmozdulás nem is volt.
febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi
febr. 26. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!