Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elektromos fogkefe használata...

Elektromos fogkefe használata sehogyan sem megy, mi a hibám?

Figyelt kérdés
Oral-B 3000-es fogkefét vettem. Hátsó fogak külső felületét sem érem el vele normálisan (úgy, hogy bölcsességfogaim nincsenek). Elkezd berregni a gép, már rántom ki a számból. Az ideális 45 fokos szöget sem tudom persze tartani a kefével. Két napja használom, de elképzeltem, hogy fél év alatt ledarálom az összes fogamat. 20 youtube videót is megnéztem hogyan kell használni, elméletben megy, nem vagyok autista. De már olyan érzésem van, hogy ehhez elméleti atomfizikusnak kell lenni.Ami egyedül valahogyan megy az a rágófelület, ugye ott nem kell szöget tartani, de ott sincs meg a "mélységérzékelésem" és van amikor túlnyomom.
márc. 12. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolod túl ezt az egészet?
márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlgondolod. A fogmosáshoz nem kell szögmérő. Simán lazán tartsd a fogadhoz és elvégzi a munkát, nem fogja ledarálni.
márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felsz tole, es gorcsosen fogod?
márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Re 3: igen, ezt videón is láttam tippként, lazán kell fogni. És akkor nem is nyomod annyira túl.


De szerintem az is belejátszik, hogy több koronám is van, mintha kétszer akkora fogatok lenne. És ezért nem tudom normálisan berakni.


Este mostam megint, és határozottan jobban ment, de 2 perc nem volt meg. Fogselymezek is mellette naponta egyszer, azzal nincs semmi probélmám.

márc. 12. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
A 3000-es szérián a piros gyűrű jelzi, ha túlnyomod.
márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az el. kefét nem kell rányomni, mert ha elhajlik a sörte, akkor kevéssé hatásos, mintha az egyenes sörte vége kefélne.
márc. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!