Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyivel jobb az elektromos...

Mennyivel jobb az elektromos fogkefe a sima fogmosástól?

Figyelt kérdés
Érdemes e kiadni rá 30-40, akár 60.000 forintokat? Miben jobb egy felsőkategóriás egy középkategóriásnál?

márc. 19. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
17ezer volt az enyém, sokkal jobb, mint a sima
márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én egy Oral B iO9-et szeretnék venni, a városomban árulnak egyet jó áron.
márc. 19. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem biztos jobb, mert hagyományos fogkefével igen bénán bánok. Ezért is lett sok agyontömött fogam már huszonéves koromra. De vagy 25-30 éves koromig nem is tudtam, hogy mi az az elektromos fogkefe.
márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oral-B esetén meg ne vedd a drágát! Pontosan ugyanazt tudja, mint az alapmodell, csak van benne egy haszontalan Bluetooth modul, egy piros és egy zöld LED és néhány programozott működési mód, amit úgysem fogsz használni.
márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Használom és elég jó. Egy kereskedelmi forgalomba alapból nem hozható pakkban kaptam, nyolc fejegységgel meg két tokkal, áron alul. Szerintem megérte. Az app sem rossz amúgy.
márc. 21. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!