Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másnak se tetszik a rikítófehé...

Másnak se tetszik a rikítófehér, “tökéletes” fogsor?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok fura, de én ezeket a mű, természetellenesen egyenes, fehér fogsorokat rendesen ijesztőnek találom. Főleg, mikor korosodó, ráncos, és/vagy nem túl szép embereken rikít, annyira nem illik az összképbe, hogy borzasztó. Ezt tényleg valaki szépnek találja? Én eskü vonzóbbnak találom a nem full fehér, akár kicsit csálé, de természetes és ápolt fogsort, mint ezeket a mű, felragasztott, világító fehérre festett izéket :D Más is van így ezzel?


Mielőtt valaki azzal jönne, hogy biztos irigységből mondom, fiatal vonzó nő vagyok, volt már milliós plasztikám is, ilyen fogsort is ki tudnék fizetni, ha akarnék, de eskü abszolút nem tetszik.



márc. 21. 12:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Nekem természetes, szabályos, hófehér , szabályos a fogsorom.

Egyetlen tömés sincs benne. Ükanyám 93 évesen úgy halt meg, hogy egy foga sem hiányzott.


Most mit tegyek? Törjek diót a fogammal? 😁

márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

1 valószínű a tied nem néz ki már messziről műnek.

Kérdező az ilyenek nekem is visszataszítóak. Túl erőltetett.

márc. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#1 annyira biztosan nem hófehér, mint azoknak, akiken látszik, hogy mű. Olyanra gondolok, aki kinyitja a száját és első gondolatod, hogy ezen biztos sokat dolgozott a fogorvos🤣Mert látszik, hogy nem természetes.
márc. 21. 12:17
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

1-es...nem ez volt a kérdés.


Igen, taszító a hófehér, láthatóan műfogsor.

márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

“korosodó, ráncos, és/vagy nem túl szép embereken rikít”


Mit tegyenek? Éljenek foghíjasan és ezáltal tegyék tönkre az emésztőrendszerüket, vagy csináltassanak sárga fogakat?


Aki meg szerinted csúnya ( jelentsen bármit is e fogalom), annak a fogai is legyenek csempék, hiányosak, sárgák, odvas feketék?

márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
A szájhugiéné alapvető.
márc. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Na, akkor örülök, hogy nem csak én látom így :D


#5 nyilván nem csak az a két opció van, hogy vagy foghiányos valaki és rohad a szája, vagy mű hollywoodi fogsora van.

márc. 21. 12:21
 8/21 A kérdező kommentje:

Olyanra gondolok, mint itt a csajnak pl. Én rendesen ijesztőnek látom az ilyet:

[link]

márc. 21. 12:25
 9/21 anonim ***** válasza:

"Bírom", hogy témától függetlenül nincs az a kérdés, ahova oda ne jönnénak az unatkozó trollok szándékosan félreérteni meg ilyen demagóg fing véleményelet böfögni kifacsarva a kérdező egyértelmű kérdését... Mintha fél percig is a szájhigiénia meg az egészség lett volna szó.


Kérdező egyértelmű, mire gondolsz, én is osztom a véleményed! Egyértelműen az abszolút nem csontszínű, jéghideg fehér árnyalatra, hozzá sokszor feltűnően túl nagyra csinált fogakkal, mintha tényleg az lenne a szándék, hogy kilométerekről elárulja a viselőjét, hogy műfogra van szüksége. Ami nem baj, de ne csináljuk már bohócot a páciensből... Ugyanígy ez a foghéjas dolog is sokszor félelmetesen természetellenes hatást kelt.

márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi 9-es, igen pontosan erről beszélek én is. És ennek köze nincs a szájhigiénia témához, én napi 2-3x mosok fogat, lyukas fogaim betömetve, évi 2 fogkőleszedés stb, de ettől még semmi igényem ilyen mű fogsorra és máson sem látom vonzónak.
márc. 21. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!