Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után erős...

Bölcsességfog műtét után erős kisugárzó fájdalom és fejfájás normális?

Figyelt kérdés

Ma délután 5 órakor szájsebész szedte ki. Darabolni kellett, mert félig-meddig feküdt, és csak nagyon kicsi része volt kint.

Az állkapcsom fájt már tőle, és nyomta is a 7-est vagy forditva.

Mondta a doki hogy arcduzzanat normális, hát be is dagadt, hiába jegeltem. Ez a rész ha kívülről hozzáérek is fáj.

Az állkapcsom és a fejem is fáj erősen. Az érzéstelenítő már majdnem teljesen kiment, kicsit zsibbad még a szám.

Bevettem egy Flektor port kb 1 órája de nem igazán hat, pedig elvileg ez gyorsan felszívódik... Míg másik fajta fájdalomcsillapítót (Algoflex rapid be szokott válni amúgy) vehetek be, min. 4 órának el kell telnie azért, de addig megőrülök kb.

Már hulla fáradt vagyok, de a fájdalomtól nem tudok aludni sem.

Normális hogy ennyire erősen fáj? Tudom, elég nagy beavatkozás, meg legyek türelmes, de teljesen készen vagyok, hogy nem múlik a fájdalom a gyógyszertől sem...



márc. 23. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Normális, nekem is 3 gyógyszer használt. Amikor ment ki az érzéstelenítő, meg se vártam a 4 órát, az algopiryn semmit sem hatott, vettem be rá még egy algoflexet is, na akkor éreztem hogy javul valamennyire, de egy-két órára. Piszok fos szar. 1 éve szedték ki.
márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyen beavatkozás olyan mint egy csonntörés. Hetekig gyógyul.
márc. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na bakker. Köszi a válaszokat. Végül 6 órát bírtam aludni, bevettem az Algoflexet 5 órakor, de lehet mégis a Flector jobb...

Hát holnap öröm lesz menni dolgozni... 😢

márc. 24. 08:29
 4/5 anonim ***** válasza:
nem is szabadna dolgoznod meg
márc. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4 ülő munkát végzek, az csak nem árt meg... beszélni is kell, de mondjuk 50%-ban, meg tudom kicsit csökkenteni, hogy kíméljem magamat...de muszáj mennem, mert időpontra jönnek hozzám, és van, aki nehezen tudta megoldani, mégis igazodott hozzám... ha hazajöttem, akkor majd pihenek, ennyit tehetek.

Most 6 óránként váltodatom a Flector-Algoflex... remélem hamar fog javulni, meg a duzzanat is lejjebb mehetne, mert még ma is mintha egy fél pingpong labdát tapasztottak volna az arcomhoz...

márc. 24. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!