Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj a lyukas fogam,...

Nagyon fáj a lyukas fogam, hogy bírjam ki húzásig?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lyukas fogam, ami már olyan szinten lyukas, hogy szinte alig van belőle valami. Fogorvos elküldött szájsebészetre vele, hogy ott húzzák ki, de az idő.. rettentően fáj. Cataflam használt 1-2 napig de már az se nagyon akar használni, pedig napi 1-et szedtem be, szóval túlzásba se vittem. Próbáltam a fokhagymát, a fagyasztott borsót, de semmi sem használ. Eddig a fogmosás is bevállt, de már az se segít.. Dolgozni járok, alig tudok pihenni is

márc. 25. 16:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És a fájdalom kisugárzik a fülemre, fejem irányába, és már az egész állkapcsom fáj kb, és lüktet
márc. 25. 16:32
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Hívd fel a háziorvost és írass fel vele egy erős fájdalomcsillapítót pl.: Flectort azt a fajtát amit csak receptre adhatnak ki, mert az jó erre hogy addig átvészeld valahogy, de nem szabad sokat beszedni, lehetőleg alvás előtt vegyél be egyet hogy legalább aludni tudj, meg olyan időszakba amikor a legjobban kéne toppon lenned, mert ez sokat fog segíteni. Nekem a ketté tört fogam fájt pokolian arra nekem elég volt a vény nélkül kapható Ketodex fájdalomcsillapító igaz csak 2 napot kellett kibírnom húzásig, nem múlt el a fájdalom, de csökkentette annyira hogy aludni tudtam legalább meg nem fostam össze magam napközben. Tehát esetleg még a ketodexet javaslom hogy próbáld meg ha a háziorvosod nem akar felírni semmit vagy kekeckedik.
márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Darius- ***** válasza:
0%
Meggyújtasz egy vattat gyufaszalon. Beszívod a füstöt
márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Lázra mentolos rágó ánizstea és tömény szerves nyomelemek jók , nem csak a patikai pirula .
márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Szegfűszeggel öblögetés.
márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Hívd fel a szájsebészetet, hogy akut panaszod van, el fognak látni azonnal.
márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szedek antibiotikumot, eddig jó volt, de nemrég ettem és lehet belement valami a lyukba mert eszméletlenül fájni kezdett, és bevettem az esti adagot és igazából jobban fáj:// ennyire nem fájt eddig
márc. 28. 18:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmi értelme foggyulladásra antibiotikumot szedni, ha nincs olyan szisztemas betegseged, ami indokolna.
márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Valamiért a fogorvos felírta, ameddig eljutok szájsebészetre
márc. 28. 22:34
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha antibiotikum mellé beveszek egy fájdalomcsillapítót az sok lenne?:/
márc. 28. 23:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!