Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj a lyukas fogam,...

Nagyon fáj a lyukas fogam, hogy bírjam ki húzásig?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lyukas fogam, ami már olyan szinten lyukas, hogy szinte alig van belőle valami. Fogorvos elküldött szájsebészetre vele, hogy ott húzzák ki, de az idő.. rettentően fáj. Cataflam használt 1-2 napig de már az se nagyon akar használni, pedig napi 1-et szedtem be, szóval túlzásba se vittem. Próbáltam a fokhagymát, a fagyasztott borsót, de semmi sem használ. Eddig a fogmosás is bevállt, de már az se segít.. Dolgozni járok, alig tudok pihenni is

márc. 25. 16:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Gondolom azért,bmert leragadt a 40 evvel ezelőtti szokasoknal.

Miert nem mesz az ügyeletre? Írtam mar, hogy el fognak látni, ha akut panasz van.

márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem láttak el. De hamarosan megyek a szájsebészetre. Viszont mostmár nem a fogfájdalommal küszködök, hanem a dudorral, ami fölötte az ínyemen alakult ki, elég nagy már, enyhén fáj, és kissé az arcom is feldagadt azon az oldalon. Néha már olyan mintha máshol is lenne dudor, de csak ott van.
ápr. 11. 19:39
 13/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel a betegjogi képviselőt, ha akut panasszal nem láttak el. És menj vissza, ha még nem tetted meg.
ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!