Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A balfelső fogaim közül...

A balfelső fogaim közül néhány fáj ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
A balfelső fogaim közül kb.3-4 fogam fáj ha megerőltetem, ráharapok, nyomkodom stb. Ha nem piszkálom akkor is fáj egy picit, de az nem vészes. Ma reggel kezdődött az egész. Ennek mi lehet az oka? Nem látom, hogy bármi bajuk lenne, bár az egyik tömött, nem tudom ez számít-e. Fogorvoshoz a húsvét miatt legkorábban csak szerdán tudnék menni. Elmúlhat magától? Lehet, hogy huzatot kaptam vagy megerőltettem? Ha valakinek volt hasonló, azzal mi lett?

márc. 28. 19:30
 1/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Valamelyik fogacska panaszkodik pedig.
márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik foggal lehet baj, de arcüreggyulladás sem lehetetlen!
márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy gyenge a fogzománcod? Nekem ezért fájt egy hétig. Kálciumot szedek rá és sensodyne fogkrémmel mosom. Azóta elmúlt.
márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 A gyenge fogzománcnak lehet a jele, hogy picit sárgásak a fogaim, főleg a szemfog?
márc. 28. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es


Nem tudom, lehet. Próbáld ki fogérzékenységre való fogkrémet, hátha beválik. Nekem speciel az hozta helyre a fogfájást és a kálcium. Ha nem hozza helyre, akkor más a gond.

márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!