Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » FOGSZABÁLYZÓSOK!Meddig tart...

FOGSZABÁLYZÓSOK!Meddig tart megszokni a fogszabályzót?

Figyelt kérdés

Ma délelott raktak fel es egyszeruen brutal furcsa…

Meddig tart mig megszokom,hogy a szamban van?

Illetve mikor fogok tudni ragni?

Ti tudtok ragozni vele vagy karamellat enni v ilyenek?

Es a harapashoz mit ajanlotok,hogy konyebb legyen?



ápr. 2. 16:32
 1/3 A kérdező kommentje:
konnyebb*
ápr. 2. 16:32
 2/3 anonim válasza:

Szia, pontosan már nem emlékszem hogy mennyi volt, de az első max 1-2 hét szerintem a legrosszabb amikor extra érzékeny a fogad és tényleg csak a legpuhább dolgokat tudod enni, sajnos azt ki kell bírni.

Utána alap esetben semennyire nem fog zavarni, nem fogod "érezni", hozzá fog szokni a fogad, és igazából bármit fogsz vele tudni enni, legalábbis én eszek mindent, ragadósabb dolgok után vagy pl magvak, mogyoró után nem árt fogmosás, de nem tudok olyat mondani amit nem ennék a fogszab miatt, egyszer az ív beleakadt az ilyen tipikus bolti tölcséres fagyinak a tölcsérébe, hát megesik :D mentünk utána, helyrerakták :)

Amikor menni fogsz általánosan, utána max pár napig lesz érzékenyebb a fogad, de az semmi nem lesz már a felrakáshoz képest, én egy algoflexet be szoktam azért venni estére ha rosszabb


Ha van még kérdésed, írj nyugodtan és kitartást!!!

ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonomm szepen❤️
ápr. 2. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!