Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FOGSZABÁLYZÓSOK valaszolnatok?

FOGSZABÁLYZÓSOK valaszolnatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne par kerdesem hozzatok:)

1. Mennyibe kerult a fogszabi? (Leginkabb a mai arak erdekelnek)

2. Sztk vagy magan doki?

3. Tenyleg tagitja a szaj ureget?

4. Mennyi ido? (Mintavetelek utan mig felrakjak)

5. Hol lehet kapni fogkefet?

6. Nem csufoltak teged?

7. Mi volt a velemenyuk az ismeroseidnek, csaladtagjaidnak?

8. Hany evesen kaptad?

9. Miert kaptad? (Agyarfog stb)

Koszi a valaszokat:)



2017. jan. 8. 19:03
 1/2 anonim válasza:
79%

1. Maga a fogszabályzó 200.000 volt, de sokszor esett le ez-az és azok a költségek jönnek rá sorban.

2. SZTK

3. Nem.

4. Ez attól függ, nekem körülbelül 3 hónap volt.

5. DM, Rossmann, de még egy egyszerű Tesco-ban is.

6. Dehogyis.

7. Az hogy aranyos. Jobb egy fogszabályzó most például két évig, mint igénytelen, kusza fogazat, amitől akár egészségügyi problémáid is lehetnek.

8. 16

9. Össze-vissza álltak a fogaim, amik miatt az állkapcsommal voltak gondok.

2017. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem 2014-ben rakták föl 2016 végén szedtek le.

1.Nem emlékszek rá már rá pontosan de egy 70-80 körül azthiszem.

2. Sztk

3.Szerintem nem.

4.Befizettuk adtak időpontot berakták a tágítót majd rá 2-3 napra mentünk vissza és akkor rakták fel.

5.Nekem adtak a fogászaton fogkefét amivel a nehezebb helyeket is ki lehet tisztítani de egyébként a sima fogkefét lehet használni csak elektromos fogkefét nem lehet használni ahoz kell külön olyan fej dm ben rossmann ban lehet kapni.

6.Nem ,először mindenki mondta h nyissam ki a számat had nézzék meg ilyenek xd most meg már közülük egy csomónak mostanábs rakták fel, sulinkba is egy csomo embernek van.Aki emiatt csúfol az nem h bunkó paraszt de még az iq ja is igen alacsony lehet.

7.Hát nagyon semmi ismerősök közul is volt párnak.

8.12évesen kaptam és 14 voltam mikor leszedték.

9.Alul felül elég össze vissza fogaim voltak.Plusz a fölül a két szemfogam rajta volt az inyemen xd

2017. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!