Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mozog az egyik metszőfogam....

Mozog az egyik metszőfogam. Mennyi esély van rá, hogy helyrejön?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Decemberben elkaptam egy elég erős mandulagyulladást, amelyből 1 hónap volt mire kijöttem. Akkor kezdtek el fájni a fogaim, de mindegyik, mindenhol. Azóta szinte nem is rágok az első részen, mindig csak hátul. Kértem is időpontot a fogorvoshoz, de csak 1 hónap után mehettem, így elég sok idő eltelt. A rendelőben elmondta, hogy a fogkő miatt "fájhatott", el fog múlni. Azóta megint eltelt egy hónap. Javult az állapota, viszont az egyik metszőfogam brutálisan fáj egy hete, azt hiszem pont szuvas is, jövőhéten fogja tömni.. nem annyira vészes, viszont eléggé paráztat, hogy mozog egy kicsit. Amikor fogkőeltávolításon voltam nem mondta, hogy ki lenne lazulva bármelyik fogam, pedig többször is említettem neki ezt a problémát. Az elhelyezkedése megváltozott, sokkal előrébb jött. Kalciumot és minden vacak vitamint nyomok magamba, nem tudom mi kellene még, kollagénnel együtt, tényleg mindent. Van rá esély, hogy nem fog kiperegni a helyéről? 22 éves vagyok, még nem kellene a fogaimnak peregnie.
ápr. 5. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmilyen korban nem kéne kiperegnie...
ápr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!