Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fognyaki tömés visszaragasztása?

Fognyaki tömés visszaragasztása?

Figyelt kérdés
Az idén már harmadszor esik ki egy fognyaki tömésem. Először januárban történt, akkor azonnal kaptam időpontot a fogászaton, ahová az elmúlt években jártam. Egy fiatal doktornő tömte, de két hónap se telt el, megint kiesett (március első felében). Másfél héttel később újra betömte (garanciában), de tegnap este megint kiesett (most egy hónap sem telt el). Kezd elegem lenni, korábban hosszú évekig nem volt vele gond. Vegyek Technokol Rapidot, és ragasszam vissza? Vagy pillanatragasztóval? Az van itthon. Vagy keressek másik fogorvost? Közel 30 ezer forintot otthagytam januárban...

ápr. 15. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Vagy visszamész és leordítod a fejét a xar munkájáért, vagy másik fogorvos.

A ragasztó nem jó ötlet :)

ápr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
A ragasztó mérgező, de ilyen kinek jut eszébe? Menj vissza.
ápr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson házilagos ragasztókkal kísérletezni. Majd akkor lesz igazán nagy problémád.

Az orvosi/fogorvosi testtel érintkező anyagokat nagy gonddal fejlesztik,gyártják, és hagyják jóvá.

Még mindig olcsóbb egy másik, jobb fogorvost keresni, mint a magadban okozott kárt helyrehozni.

ápr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pillanatragasztó elég gyenge, a fogaknál meg nagy erőhatásokat kellene bírnia a tömésnek. A Technocol Rapid túl lassan köt meg. Szerintem menj vissza a doktornőhöz bűbájos mosollyal, hogy garanciában oldja meg. Az SZTK is szóbajöhet esetleg.
ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

A ragasztót nem gondoltam komolyan. :)

Egyszer már megcsinálta garanciában, de az még addig se tartott, mint az eredeti. A legszívesebben visszakérném a pénzem nagy részét, és elmennék másikhoz.

ápr. 15. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!