Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez a fog menthető még?

Ez a fog menthető még?

Figyelt kérdés

Van egy őrlő fogam, aminek majdnem a fele tomesbol lett felépítve (mintha megfelezned a fogat,és annak az egyik fele, ami a másik fog felé néz).

Na most cirka 3 évig ez így jó volt, viszont pár hete elkezdett nyomásra, (ragasr) fájni..aztán tegnap ahogy fogpiszkaloval ügykodtem, az egész K"rva tömés leesett.. én kézzel visszaraktam és ott is marad, de csak ha ott nem eszek. Ha nincs ott a tömés, az ínyig nincs semmi azon a részen, szóval aggódok.. hogy volt-e gyökér kezelve, azt nem tudom megmondani.

Függetlenül attól,hogy alapból nem fáj egyáltalán (viszont nyomásra nagyon, csak főtt krumplit és tésztát tudtam ott enni), ez így nem maradhat.. szerintetek koronával (vagy akárhogy) menthető?



márc. 24. 18:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Természetesen megyek fogorvoshoz (remélhetőleg jövő héten), mielőtt ezt irnatok.
márc. 24. 18:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre ennyiből nem lehet válaszolni.
márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
32 éves férfi, 185 cm, 78 kg
márc. 24. 21:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem
márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 petraa07 ***** válasza:
Ezt nehéz így megmondani. Ha maga a fog sértetlen és csak a tömés esett ki akkor lehet még rá esély. :)
márc. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Update: ki kell húzni, és még a mögötte lévőt is! :(

köszönhetően egy jó sok éve "szakszerűen" elvégzett gyökér kezelésnek..

márc. 27. 15:41
 7/7 petraa07 ***** válasza:
Sajnálom :(
márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!