Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez normális dolog?(folytatás...

Ez normális dolog?(folytatás lent)

Figyelt kérdés

Gyökérkezelték a fogam, ideglenes tömés van benne, és ha lépcsőzőm érzem a pulzust a fogamban.

Ez normális dolog?

Mitol van ez?

+ egy másik fogamat is Gyökérkezelni kellene vagy kihúzni, orvos azt mondta inkább húzzúk ki, mert Gyökérkezelés után lehet hamar le fog törni, de én nem szeretném elveszíteni mit csináljak?


ápr. 16. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj normális orvoshoz, nem lódoktorhoz.
ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából megmondom neki, hogy meg szeretném tartani és ennyi
ápr. 16. 17:59
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ha letörik, akkor is még lehet bele fémcsapot tenni és arra koronát, ami még mindig jobb szerintem, mint a pótlás egyéb lehetőségei.

De az sem igaz szerintem, hogy hamar letörik, bár az sem mindegy, hogy terhelésnek kitett őrlőfog vagy szemfog, amit lehet kímélni.

Mondok egy példát, nem harapunk erővel almába és söröskupakra, a szemfog megmarad. Azért ez nem olyan súlyos korlátozás.

ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hátsó nagy őrlő fog csontgyulladasa van,

De nem engedem kihuzni

ápr. 16. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!