Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az normális, hogy egy hónap...

Az normális, hogy egy hónap kihagyás után nehezebben mennek a gyakorlatok?

Figyelt kérdés
Mondhatni egy hónappal korábban azokat a gyakorlatokat játszi könnyedséggel meg tudtam csinálni, amit ma egy hónap kihagyás után éppenhogy csak. Sajnos a munkám miatt az elműlt egy hónapban, akárhogy is próbáltam az időmet beosztani, az edzés nem fért bele. De most folytatni akarom. Másnál is volt így?

2022. máj. 30. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
1 hét kihagyás már sok. 1 hónap rengeteg.
2022. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen, ha leállsz, akkor romlik a teljesítmény.
2022. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Természetesen. A szervezeted nem hülye. Elmarad 1 hónapig a "szokásos" megterhelés, szvsz nincs szüksége akkora erőre.
2022. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én 8 hónapot hagytam ki több okból is. Mentális állapot, betegség, rengeteg munka+ magánéleti káosz. De ma visszataláltam önmagamhoz. Azelőtt kézenállásból, fal nélkül vállbanyomtam 8-10 ismétlést, most fal nélkül dőlök mint a krumplis zsák :) de hát hamarosan lesz ebből még több is.
2022. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én tegnap letoltam 2 órát :-D Rendesen ki is merített, az izmoláz ma garantált! Holnap folytatom :-D
2022. máj. 31. 21:40
 6/6 anonim válasza:
A folyamatossàg a lényeg. Meg a fokozatosság elve. Az se jó ha sokat edzel. Nekem 1 max 1,5 óránàl több nem kell. Meg kihagyás után ne terhels annyira magad mert könnyen lehet sérülés. Csak óvatosan amíg vissza nem rázódz
2022. jún. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!