Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy letört fogam és nem...

Van egy letört fogam és nem tudok enni most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mar nagyon regota kb 2 honapja kiesett a fogam de ott maradt egy kis darab ami es hat eddig nem volt baj vele de most mar kb 1 honapja az igyembol egy db tartja de mozog nagyon amikor eszek es a kaja megnyomja faj es ma ugy ereztem ahogy ettem mintha megcsavarodott volna az inyemmel a fogam es elkezdett fajni szoval egy igy darab tartja azt a kis apro fogamat ami mozog nagyon, nem merem amugy magamnak kihuzni mert felek hogy leszakad az igyem ami tartja debazt hiszem kerni fogok idopontot fogorvoshoz mert igy enni sem tudok azoldalt.

Ja es van egy masik problemam a masik oldalt majdnem hatul kihuztak a fogamat es azoldalt nem tudok enni ilyen apro eteleket mint pl rízst vagy tarhonya vagy ilyen apro etelt mert nem tudom ossze ragni mert bemegy a kihuzott fog helyere ja es a masik oldalt is ugyanez a problema csak ott meg az a kis darab is ott van ami miatt nem tudok enni. Szoval ha azt is kihuzzak akkor hogy egyek?

Mindket oldalt nem tudom ossze ragni a kajat a rizsat tegnap mikor ettem annyira felidegesitett amikor nem tudtam ossze ragni inkabb nem is ettem meg es ez nagyon nem jo igy

Hogy oldjam meg ezt?

20/fiu



ápr. 17. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogorvossal, minél gyorsabban.
ápr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!