Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha külföldön húzták a fogam...

Ha külföldön húzták a fogam és feljelentést szeretnék tenni a fogorvos ellen aki húzta hol kell ezt megtenni Magyarországon vagy az adott országon belüli rendőrségen? A fogam külföldön húzták ki az abbol következő hibakat és sérüléseket..

Figyelt kérdés

Magyarországon látták el.

Illetve ilyen sérülések eseten mire számítsak? Mi lesz az eljárás vége

Egy letőrt fog húzásábol vagyis inkabb húzási kísérletbol mivel a röggen kimutatta hogy a fogat benne hagyta valójában ez lett:

-Súlyos nagymértékű íny roncsolódás

-Külső íny teljes mértékű letépése[látszott a csont]

- 2 DB nyilt a húzanďó fog mögötti fogtól indúló nyilt seb a szajpadlasom közepéig

-Lyuk a szajpadlason [ hála istenek nem lyukasztotta át]

- illetve a húzandó fog mögötti fog szintén letörve ínyig[ senki nem mondta hogy myuljon hozza]

- Valamint nem húzta ki a fogat amit kellett volna.

Ellátás: Inycafatokat levágták amik mar menthetetlenek voltak. 3 helyen vartak a 2 nyilt sebet illetve a kulső rész megmaradt ínyét hogy valami csak legyen ott... azt mondjak hónapok lesznek mire ez meggyogyul utana megint kezdődik előről mivel a két szetroncsolt fogat kikell szedni..



ápr. 22. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahol húzták.


De nem kellett ala írnod egy nyilatkozatot az esetleges következményekről?

ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem megnézte már ültetett a székbe és nekiált láttam éreztem hogy nem megy neki aztan mondta hogy oblitsek kb 4 db kb majdnem hogy felcentis huscafatot koptem ki a vizel egyutt.aztan folytatta azt mondta kész vagyunk elvette a pénzt se számla se semmi. Annyira sokkba voltam nem is gondolkoztam csak miután haza értem. Itthon beleneztem a tükörbe es akkor lattam hogy itt nagy a baj...
ápr. 22. 14:00
 3/17 A kérdező kommentje:
Illetve a húzás folyamata nem vágta meg és ugy szedte ki...fogó utana egy lapos ilyen véső szerűség es azt beeroltette az íny es a fog köze es ugy feszegette aztan fúrt de hogy mit arrol fogalmam sincs
ápr. 22. 14:04
 4/17 anonim ***** válasza:
Hol külföldön? Biztos rendes fogorvos volt?
ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem írtál alá és számlád sincs, bizonyítani sem tudod.
ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szomszédos ország.. hat valószínű rendes orvos volt rendezett rendelő jarnak is oda sokan szoval kinézetre minden rendben volt...
ápr. 22. 14:11
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
B+, ha az ország nevét sem vagy képes leírni, milyen választ vársz. Kicsit sem mindegy, hogy hol történt.
ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudom bizonyitani hogy ott voltam egyrészt nem egyedül voltam másrészt a váróba voltak ismerősökk illetve irt ki receptet gyogyszerre azt is lepecsételte. Kamera is van a varóba illetve miutan ugye haza értem rohamtam egy másik dokihoz őis tudja kinél voltam.
ápr. 22. 14:13
 9/17 A kérdező kommentje:
Szlovákia
ápr. 22. 14:15
 10/17 anonim ***** válasza:
Jezus marja! Szegeny! :-( Kulfoldon kene feljelentest tenni, ahol tortent.
ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!