Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha külföldön húzták a fogam...

Ha külföldön húzták a fogam és feljelentést szeretnék tenni a fogorvos ellen aki húzta hol kell ezt megtenni Magyarországon vagy az adott országon belüli rendőrségen? A fogam külföldön húzták ki az abbol következő hibakat és sérüléseket..

Figyelt kérdés

Magyarországon látták el.

Illetve ilyen sérülések eseten mire számítsak? Mi lesz az eljárás vége

Egy letőrt fog húzásábol vagyis inkabb húzási kísérletbol mivel a röggen kimutatta hogy a fogat benne hagyta valójában ez lett:

-Súlyos nagymértékű íny roncsolódás

-Külső íny teljes mértékű letépése[látszott a csont]

- 2 DB nyilt a húzanďó fog mögötti fogtól indúló nyilt seb a szajpadlasom közepéig

-Lyuk a szajpadlason [ hála istenek nem lyukasztotta át]

- illetve a húzandó fog mögötti fog szintén letörve ínyig[ senki nem mondta hogy myuljon hozza]

- Valamint nem húzta ki a fogat amit kellett volna.

Ellátás: Inycafatokat levágták amik mar menthetetlenek voltak. 3 helyen vartak a 2 nyilt sebet illetve a kulső rész megmaradt ínyét hogy valami csak legyen ott... azt mondjak hónapok lesznek mire ez meggyogyul utana megint kezdődik előről mivel a két szetroncsolt fogat kikell szedni..



ápr. 22. 13:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, nincsen számla, nincsen papírod róla. Mehetsz, de ennyi erővel szomszéd Julcsi is húzhatta a fogadat, ha nincs róla bizonyítékod, xy-nál jártál.
ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Több bizonyitékom is van hogy ott jártam 100% ban tudom bizonyitani...
ápr. 24. 12:52
 13/17 anonim ***** válasza:
Ok, h ott jártál, de hogy milyen beavatkozáson, arra nincs bizonyítékod.
ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ertem de barmilyen beavatkozason lettem volna : tõmés, gyökérkezelés,implantátum barmi...[foghúzáson voltam] ilyen jellegű és mértékű roncsolódást egyik kezelés se idéz elő... meg ha kivagtak volna a fogam ugye műtéti uton az se járt volna ilyen sérülésekel valamint a sérülesek nagy része olyan területen van aminek semmi koze nem volt a foghoz..ez egyszerűen hozza nem értés es hanyagság...na meg a szabalyok benem tartása..
ápr. 24. 18:26
 15/17 anonim válasza:
Jelentsd fel a helyi fogasztóvédelemnél. Hátha utánanéznek, van-e egyáltalán engedélye. Ügyvédet is megpróbálhatsz megbízni, de nem lesz olcsó, és kárpótlást nem biztos, hogy kapsz. De egy ügyvédi tanácsot lehet megér a dolog, legalább arra, hogy hogyan indulj el.
ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igen holnap megyek papirokal röntgen felvételel illetve képekel egy ügyvédhez hátha mond valami okosat.
ápr. 24. 19:40
 17/17 anonim válasza:
Kitartást kívánok az ügyintézéshez, mások érdekében is! És remélem szájsebészetileg is minél kevesebb fájdalommal túlleszel rajta!
ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!