Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire látszik súlyosnak ez...

Mennyire látszik súlyosnak ez az ínyvisszahúzódás?

Figyelt kérdés

Íme: [link]


Szerintem az elektromos fogkefe helytelen használata okozta. Pár napja vettem szenzitív pótfejeket, illetve tervezem egy nyomásérzékelős fogkefe beszerzését. Tudom van ott egy kis fogkő, hamarosan leszedetem.



ápr. 23. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az idő múlása visszafordíthatatlan változásokat okoz.
ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kicsi fogkő van és amiatt van ínysorvadásod. Nem tudod helytelenül használni az elektromos fogkefét, ellenben el kéne kezdeni a fogköztisztítást, mert megveheted a legdrágább készüléket is, ha nem használsz fogselymet, a fogak közti terület mindig lepedékes marad és mindig lesz is fogköved.
ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 de tudom, nem jó szögben tartottam, rányomtam évekig. Egy hónapja voltam fogorvosnál. Mondta, hogy pár fognál van egy kis visszahúzódás, amúgy már vagy 5-6 éve. Mondta, hogy pár hónapon belül szedhetnék fogkővet. Amúgy kb. egy éve fogköz is tisztítok, jóval többet, mint korábban. Lattad volna, hogy akkor mennyi fogkő volt.
ápr. 23. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!