Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől vérzik a fogam fogmosàsnál?

Mitől vérzik a fogam fogmosàsnál?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hete ha fogat mosok vérzik az ínyem de csak egy bizonyos fognál. Puha fogkefét használok, fogselymezek is mindennap.illetve mikor egy csomós fogkefével mosom akkor nem vérzik. Fogkövem nincs ,9 hónapja voltam fogorvosnál és akkor leszedték, azóta szerencsére én nem látom hogy lenne. Miért csak egy fogamnál vérzik? Mitől lehet ez? Érdemes lenne ezzel elmennem fogorvoshoz?

ápr. 25. 02:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyi kiegészítésként ,hogy kb akkor kezdtem el szedni a medinac nevű gyógyszert.nem tudom lehet e összefüggés de ha igen akkor miért csak egy fogamnál vérzik? Ami még lemaradt hogy ha jól emlékszem most meridol márkájú a fogkefem ,de lecserelem , már a curaprox fogkefe megrendelve , arról hallottam jókat.
ápr. 25. 02:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Ínygyulladásod lehet. Szerintem nem a fogkefe márkája a lényeg.
ápr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!