Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett a tömés a letört...

Kiesett a tömés a letört fogamból/ról, külföldön mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kiesett a tömés a fogamból, ami eleve már le volt törve. Kint vagyok Angliában, dolgozom (furgonos vagyok). Két hét múlva megyek haza. Addig mit tudok tenni? Hidegre melegre érzékeny, és tompán fáj.


máj. 25. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy elmesz ott fogorvoshoz vagy vigyázz rá es bírd ki míg haza nem jössz. Ha dagad vagy fáj, akkor pedig nem kérdés, hogy keress ott fogdokit.
máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Angliaban elek. Az angol maganfogorvosnal a tomes, tisztitas nem volt dragabb, mint a budapesti maganrendeleseken. Mas dolog egy extrabb dolog.
máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es. Köszi a választ! A NHS rendszer hogy működik? Van európai egészségbiztosítási kártyám, ha nem muszáj, nem mennék magán úton, hó vége van, nagyon, perpillanat.
máj. 25. 23:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 2 hét múlva mész haza, ott van már időpontod fogorvoshoz? Esetleg több is? Nem kötözködésből kérdem, csak általános tapasztalat, hogy hazaérkezés előtt 1-2 nappal jönnek rá az emberek, hogy időpont kéne a fogászatra úgy, hogy van ide 2 hónapos várólista is.
máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nincs. A fogászati ügyeletre fogok bemenni, ugyanis nincs perpillanat körzeti fogorvosunk, és egyelőre nincs aki helyettesítse. Jobb ötletem nincs. Pénteken derült ki hogy nincs körzeti fogorvos, és nincs utódja és helyettesítője se.
máj. 26. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!