Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Mindentment fogászat mennyir...

A Mindentment fogászat mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Olvastam már róla mindenfélét. Jók, borzalmasak, átlagosak. Velük való tapasztalatok érdekelnének. Mert a kritikák miatt elbizonytalanodtam.

máj. 26. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, engem is érdekelne. Van egy csomó "díjuk". Az év magánrendelője stb.stb.


Csak kérdés ezek érnek-e valamit, vagy csak karalábé-kupák.

máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az itteni gyakoris válaszokból indulok ki, nagyon durvák. Illetve láttam egy saját értékelésüket, ahol szegény lánynak meg sem várva az érzéstelenítő működését, kitépték a fogát, borzalmas kínok közt. Ez valahogy nem hozta meg a kedvem, mikor pont foghúzásra mennék.
máj. 26. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Foghúzásra? Magánban? Ennyire sok pénzed van, vagy nem fizeted a kötelező egészségbiztosítást???


Teljesen felesleges rázni a rongyot. Ebbe az esetben csak pusztítani kell. Arra pedig egy gorilla is képes

máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos fizetem a tb-t, de miután konkrétan megkínoztak az sztk fogászaton, soha többé nem mernék oda elmenni.
máj. 26. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező nincs rá garancia, hogy magánban nem kínoznak meg!

Többnél jártam, ott szenvedtem a legtöbbet

máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom. Ezért próbálok informálódni. De nekem magánban volt eddig a legjobb fogorvosom. Csak sajnos költözés miatt már messze vannak.
máj. 26. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Karalábé kupa, maguknak adják.


Attól függ egyébként hogy ki az orvos, de azért ez egy rendelőhálózat, olyan mintha azt kérdeznéd hogy a McDonalds a legjobb hamburgerező.

máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindent ők sem mentenek meg az biztos.
máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!