Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felsö ajkam megvan dagadva a...

Felsö ajkam megvan dagadva a fogam miatt. Mi tévö legyek?

Figyelt kérdés
Úgy kb. egy hónapja volt fúrva az elülsö fogam, majd nemsokra rá megdagadt a szám, meg még az orrom körül is. Elmentem hát a dokihoz, és megnyitotta a fogamat, hogy szivogassam, de nem jött semmi. Késöb be tömte és el is múlt a "puffadás". Eltelt kettö hét. Pár nappal ez elött fájdalmat éreztem majd másnap reggel enyhén meg volt dagadva az ajkam. Most mi tévő legyek? Megint furassam ki? Vagy elmúlhat valami gyógyszertöl ez?
2010. nov. 5. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Minél előbb vissza egy dokihoz. Újra begyulladhatott, és jobb lenne, ah ez a gyulladás nem jutna be az egész szervezetedbe...
2010. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is voltam így egy hátsó fogammal. Újra megnyitották, kitisztították, pár napig nyitva volt, aztán próbatömés, utána kb. egy héttel végleges, és most azóta rendben van.
2010. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!