Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duplájára van dagadva mindkét...

Duplájára van dagadva mindkét bokám és lábfejeim. Napszaktól függetlenül dagadt, már felkeléskor reggel is, minél később van, annál jobban fáj. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

38 hetes kismama vagyok.

Kb. 3-4 hete kezdett vizesedni a jobb lábam, a bokámmal kezdődött.

Ma már ordítani tudnék úgy fáj a bal lábfejem.

Kb. duplájára van dagadva mindkét bokám és lábfejeim.

Napszaktól függetlenül dagadt, már felkeléskor reggel is, bár minél később van, annál jobban fáj.

Ezekben a nagy melegekben alig-alig eszek, de inni sokat kívánok.

A 16 hetes vérvételen kicsit magasabb volt a cukrom.

Most mitévő legyek?

Nem működik jól a vesém?

Ezzel árthatok a Babámnak?

Köszönöm a válaszokat!!


2011. júl. 20. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Kerüld a fűszeres, sós ételeket, ezek megkötik a vizet. Borogasd a lábad és figyeld a vérnyomásod, ha magas akkor irány a doki, mert toxémia is lehet. Igyál nagyon sok folyadékot.
2011. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a veséd jól működik.Sóval, cukorral nagyon óvatosan bánj, mozogj, lehetőség szerint sétálgass. Ne félj a babádnak nem lesz semmi baja.Természetes, hogy dagad a lábad.Nem mindenkinek, de nagyon gyakori.Más ilyenkor az anyagcsere, nem kell semmi rosszra gondolni.Nyugalom, nem tart már sokáig.-:)
2011. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 38 hetes vagyok és nálam is ugyan ezek vannak mint nálad:S

Azt csináld amit többiek írtak,mert a doki is ezt tanácsolta nekem,meg figyeljem a vérnyomásomat és ha 149 fölé megy akkor menjek egyből be a kórházba.

Kitartást neked,már tényleg nem sok van hátra!

2011. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

én is 38 hetes vagyok...nekem is ez volt...védönöm tanácsolta egyek meggyet,vagy igyak meggylét....nekem ettől jobb lett.

De nem aggodj a babádnak nem árthatsz vele...nekem azt mondták természetes ha vizesedik,főleg mivel a nagy melegben muszály sokat inni.

Sok sikert.könnyű szülést! :)

2011. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jó tanácsokat!

Kitartást Nektek is!

A "nem sok van hátra" - ez a vizesedésből derül ki?

Sok meggyet és gyümölcsöt, zöldséget eszek.

A sok italtól vizesedik? Akkor hogy-hogy mégis sokat ihatok?

2011. júl. 20. 20:43
 6/8 anonim válasza:
mert muszály a folyadék...főleg ebben a melegben...hiszen a baba is abbol "táplálkozik". annyi hogy tényleg nem egyél föszerest ,sosat,mert az megköti a vizet.
2011. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat kell inni, nekem napi minimum 3 litert mondtak, hogy dolgozzanak a vesék. Enyhén vízhajtó hatású zöldség, gyümölcs is használhat (görögdinnye, uborka, alma) és Natrium Sulfuricum Schüssler-só.

A vénás torna is jó: [link]

A tornán kívüli dolgokat betartva szinte nem is vizesedek, szerencsére, remélem, te is megkönnyebbülsz hamarosan!


39+3 h km

2011. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A nem sok van hátra" mondatból arra utaltam,hogy 38 hetes vagy már csak 2 hét van hátra. Az már nem sok.

Én is 38 hetes vagyok,de nekem már a fejem is torzul a víztől.

Erre mondják,hogy ez már a "vég" (vég=szülés).

2011. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!