Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogselyemről tud írni valaki...

Fogselyemről tud írni valaki részletesen írni? Többi lent

Figyelt kérdés
Tudom ciki, de jobb később, mint soha. Tehát eddig nem használtam, de most szeretnék. Vannak különböző fajtájú fogselymek (anyag, vastagság, stb)? Láttam, hogy van több márkájú lehet különbség? Vagy csak ha azt mondom a gyógyszertárban, hogy kérek egy fogselymet, akkor adnak? Nem szeretnék beégni, hogy visszakérdezzen és meg csak hebegek-habogok. Milyet használtok? Videót már láttam, de konkrét leírást hírtelen nem találtam a fogselyemről.
2010. nov. 5. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs lényeges különbség, a drágább nehezebben szakad, ennyi.

Vegyél drogériában vagy hipermarketben, a polc tuti nem fog visszakérdezni :)

Érdemes többfélét kipróbálni, mielőtt voksolsz valamelyik mellett.

2010. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vegyél drogériában szerintem is, én is ott veszek, mert bár évek óta használok fogselymet, a típusokat én sem tudom megkülönböztetni... :)
2010. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Itt nincs drogéria sajnos, de akkor, ha megyek egy közeli bev.központba akkor tényleg előbb ott fogok venni.
2010. nov. 5. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, én Oral-B fogselymet használok, azt javaslom kipróbálásra. Múltkor Reach-et vettem, hát az valahogy nem jött be, olyan nemistudom nem volt kellemes a használata, nem csúszott a fogaim között, be sem akart menni, szóval Oral-B! Ebből asszem csak egyféle van.
2010. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha viaszosat veszel, az könnyebben bemegy a fogaid közé és ha esetleg szűk nagyon a fogközed, az nem szakad.
2010. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Viaszolt, esetleg mentolos fogselymet ajánlok, nekem a Reach jött be legjobban. De az Oral-B is jó.

Bármelyiket veszed jól választasz.

Minden este használd fogmosás kiegészítésére.

800 forint alatt már kapsz márkásat is, 50 méteres csomagban, ami nagyon sokáig elég, mert egyszerre csak 20-25 centit kell használni.

2010. dec. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, Oral B-t vettem végül. Már csak gyakorolni kell.
2011. jan. 1. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!