Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül magánrendelőben...

Mennyibe kerül magánrendelőben egy gyökértömés?

Figyelt kérdés

Üdv!

Szeretnék elmenni rendelőbe foggyökér kezelésre. Az iránt érdeklődöm, átlagban mennyibe kerül Budapesten? Mondjuk alsó és felső határa mennyi lehet? Nagy a különbségek vannak ezen említett szolgáltatás anyagi vonzatában egyes helyek között? Ajánlás, hova érdemes menni ?


2010. nov. 5. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szolnoki vagyok de olyan 5000-re mondanám. a tömés az 8-10.000ig terjed lyukmérettől függően
2010. nov. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ !

Csak maga a tömés annyi, amennyit írtál, vagy az egész kezelés, akárhány felvonásos is ?

Egyek mellett (röntgen, ideiglenes tömések stb) az ára a kezelésnek mennyivel növekszik?

2010. nov. 6. 00:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló a sima tömésre gondolt, a gyökértömés jóval drágább. Nem mindegy, hogy melyik fogról van szó, annak hány gyökércsatornája van. Szerintem lehet úgy számolni, hogy csatornánként kb. 5000,- Ft + fedőtömés 8-10.000,- Ft. Ez azt jelenti, hogy egy hátsó rágófognál, aminek 3 csatornája van, összesen kb. 23-25.000 Ft.
2010. nov. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a leghátsót csinálták, aminek 3 gyökere van, 15 000 volt a gyökértömés és 10 000 a fedőtömés.
2010. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem háromgyökerűt csináltak 28 ezerért (van benne csap is, meg letört belőle egy kis darab, azt újraépítétették; ezek nélkül 25 ezer.)
2010. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!