Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Signal White Now fogkrém...

Signal White Now fogkrém mikorra fejti ki fehéritő hatását?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a harmadik tubusnál járok, még nem fejtette ki.:) Pedig fehérítve volt a fogam, nem lenne nehéz dolga...
2009. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezeknek nem lehet hinni. A fogfehérítő készítmények, max a fog felületét fehérítik. Azonban a fogunk belülről is elszíneződik (sárgul), amit csakis fogfehérítő fényekkel lehet kifehéríteni.

Sajnos fogdokinál egy fogfehérítés nagyon drága...:(

Petranova

2009. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat...,akkor ez az árban még elérhető fogkrém sem jó!!:(
2009. jan. 8. 15:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem már első alkalommal fehérített rajta, de fokozatosan visszasárgult és már nem igazán fehérít
2009. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem talán valamicskét fehérített, de nem ér annyit, hogy ennyi pénzt adjak érte.
2009. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez a fogkrém nem fehérítős fogkrém!

A működési elve valahogy úgy van, hogy azért van az a sötétkék zselé a belsejében, hogy az beszínezi a fog felső felületét, ami ezáltal optikailag fehérebbnek látszik. De hosszú távú eredményt nem lehet tőle várni.

2009. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2009-01-08 15:14

nem olyan drága, 50 ezer forint. ha akkor, 2009 januárjában beruházol egyre, és elkezdesz spórolni a fogkrémen, azaz a 800 forintos white now helyett a 300 forintos sima colgate-et használod, mert az is ugyanannyit fehérít, azaz semennyit, akkor spórolsz egy fogkrémen 500 forintot. tegyük fel heti egy tubus fogkrémet fogyasztasz, az havi 2000, évi 24000 megtakarítás. tehát mostanra meglenne a fogfehérítés ára:)

ha dohányzol, arról nem is beszélve. akkor fél év alatt költesz 50-et:D

2011. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
elnézést, nem pont neked szólt, hanem annak aki megveszi ezt és várja a fehérítő hatást.
2011. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nekem a signal white now gold már első használattól sokkal fehérebb lett a fogam. de ebben az is közre játszik h elektromos fogkefét használok,ami meg 5*! :)
2014. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem érdekes, hogy elsőre fehérített valamennyit, harmadjára már hófehér lett, de az is igaz hogy alapból fehér a fogam, és 1 hónaplja nem mostam fogat meg nem volt fogkrémem
2014. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!