Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma voltam fogorvosnál, mert...

Ma voltam fogorvosnál, mert alul a leghátsó fogam közvetlen közelében tegnap begennyesedett az inyem, miért fáj még mindig?

Figyelt kérdés

ma hajnalban kinyomkodtam belőle egy pici gennyet,nagyon fájt,és ma reggel a doki kipucolta.a fájdalom nem múlt,majd meg kukulok,nem hat a fájdalomcsillapító sem :( azt mondta hogyha 10 napon belül nem gyógyul,menjek vissza.de miért ne gyógyulhatna ha kipucolta?

most ezt nem pucolta ki rendesen?a fogam alá is benyúlt.Nektek pucoltak már gennyet a fogatokból/ínyetekből,és aznap elmúlt a fájás? nem aludtam már tegnap sem,és most is majd megőrülök :\\\'((


2009. jan. 8. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Sztem menj el magánfogorvoshoz, aki készít röntgent is, ott helyben, nem küld el még külön vele sztk-ba.

lehet, hogy nem csak az ínyed gennyesedett be, hanem maga a fog is begyulladt belül. ezért kéne a röntgen.

2009. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
Igen tisztítottak már nekem is, majd belenyomtak egy Elisor nevű anyagot, ha ezt neked nem tették meg, - nem feltétlenül ezt, de valami gyógyszert bele kell nyomni a fog és az íny közé - akkor fordulj másik orvoshoz. A 10 napot kicsit sokallom, ha 3-4 nap után is ugyanígy fáj az nem természetes, keress másik dokit, ami tudom nem kevés pénz, de megéri.
2009. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!