Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S. O. S.! Kinek volt már...

S. O. S.! Kinek volt már fogíny sorvadása? Milyen kezelést kapott rá a fogorvosnál?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem az van,főleg lenti fogaimnál lehet észre venni.azt mondták rosszul mosok fogat meg vegyek kis fejű elektromos fogkefét.

vettem is kb 2 napja azt használom. dm-es 2400ft volt + mellé a pótfej 2700 ft, de 5 db van benne. meg adott fogkrémet ami direkt ilyen problémára van, azt is boltba néztem 970 ft-nál kezdődik, de én nem érzek még hatást hogy jobb lenne. kérdeztem az ilyen ecsetelőt amit elvileg rá kennek és akkor x ideig nem lesz érzékeny és nem is romlik az állapot,de olyanról nem tudott a körzeti orvos, a magán igen az mondta is h drága lenne, de nem gond kifizettem volna, csak azt úgy csinálják meg ha 100%-osan lyukmentesítve lenne a fogam.

2011. szept. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem!Köszi!Nekem az alsó fogamnál (1db) jött le nagyon csúnyán az ínyem!Mellette pedig kis zacskó lett!:-S

Félek hogy már annyit halasztottam hogy esetleg csak valami műtéti beavatkozás segíthet rajta!?!! :-S

2011. szept. 24. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!