Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magán fogászatra megyek és...

Magán fogászatra megyek és gyökérkezelni+tömni kell a fogamat, vajon mindkettőért fizetek?

Figyelt kérdés
A gyökérkezelés 15 e, a fogtömés 14 e forint, nekem egy fogamon kell mindkettőt csinálni, vajon 29 e forintot kell fizetnem? Ilyenkor hogy számolják vajon??? Mert az nagyon sok lenne. Valakinek volt hasonló tapasztalata???
2009. jan. 12. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó drágán csinálják. Nekem a tömés fehér töméssel 8 ezer volt.
2009. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egyben kifizetteti, temészetesen...:( sajnos nagyon drága. de nekem az a tapasztalatom, hogy ha nem magánnál csináltatod akkor le se sz...ják milyen munkát csinálnak...Üdv
2009. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én magánnál csináltattam, s 8 ezer volt.
2009. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de csak a tömés vagy gyökérkezeltek is, mert itt külön ár van feltüntetve mindkettőre a honlapon.
2009. jan. 12. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak tömés. Viszont a barátomnak volt gyökérkezelés+ tömés ugyanannál a magándokinál és neki 10ezer forint volt. Ez a doktornő nagyon rendes.
2009. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is túl drága annyi pénzért. nézz utána, nehogy megkopasszanak. én is magánhoz járok, de a kettőért összesen nem fizettem 10000-et
2009. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindkettőért külön kell fizetni, pedig ha gyökérkezelnek egy fogat, logikus hogy utána be is kell tömni.
2009. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!