Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a fájdalmasabb? A...

Melyik a fájdalmasabb? A foghúzás, vagy a fogfúrás és tömés, vagy a gyökérkezelés?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
A foghúzás:-(
2010. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
attól függ milyen a doki. szerintem a foghúzás mer gyökérkezelésem még nem volt, de ismerősömnek igen és elmondása alapján az szarabb (és sokkal tovább tart)
2010. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Változó, nekem volt már mindhárom többször is, és volt amikor egyik sem fájt. A gyökérkezelésnél az fájt egyszer-kétszer amikor a gyökértömést benyomta a helyére.
2010. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

A legfájdalmasabb, amikor kifúrják a gyökérkezeléshez, azt el is kezdik, de széttörik minden, ezért rögvest ki is húzzák :)

Amúgy a foghúzás a legkevésbé fájdalmas. Akkor normális mennyiségű érzéstelenítőt adnak, nem csak olyan kis kóstolót, mint a fúrásnál.

2010. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

én most vagyok túl egy gyökérkezelésen, de ehhez szétkel fúrnia a fogat és a gyökérkezelés után újra szétfúrni és betömni rendesen + én még koronát is kaptam...


Csak a korona fixálása fájt, mert ott nem adott injekciót...

2010. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A fúráshoz miért nem adnak elég érzéstelenítőt?Ez szemétség!!!!
2010. nov. 21. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tegnap fúrta a fogamat,és kaptam érzéstelenítőt.Igaz,kevesebbet mint foghúzásnál,de így se éreztem semmit,csak a fúró hangját hallottam(ami egyébként nagzon rossz)
2010. nov. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Nagyon jó neked utolsó. Nekem ma fúrták a fogamat érzéstelenító nélkül :'( hát nem részletezem, de életem legrosszabb napja volt. Jövő héten kell megint mennem, de most már nagyon félek :( A többiről még nincs tapasztalatom.
2010. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért nem kértél érzéstelenítőt?
2010. dec. 2. 19:33
 10/10 A kérdező kommentje:
Hülyeség hogy nem kapott érzéstelenítőt.Mindenkinek adnak.Ha másra nem, hát kérésre.Nekem foghúzásom és tömésem is volt már.A húzás soha nem fájt.A tömés egyszer fájt egy orvosnál, aki egy elmebeteg volt.Szerencsére most jó fogorvosom van.:NEKEM IS Dr.Krafcsik.Nála nem fáj semmi.És remekül dolgozik.Ajánlom mindenkinek:Nyíregyházán van a székhelye és Rakamazon.
2011. jan. 27. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!