Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájhat e csont fog kibujásával...

Fájhat e csont fog kibujásávall, folyamatosan 3 hete a fejem? (amugy 26éves vagyok) nem használ semmi gyógyszer

Figyelt kérdés

kb 3-4 hete kibujt az egyik oldalon...a csontfogam,de csak egy kicsit)22 éves koromban huzták ki az utolsó tejfogat,és annak helyénél jön,viszont volt vele probléma hogy nem fog tudni kijönni,most végülis mégis csak kibujt)

arcüreggyulladásom nincs,semmilyen fájdalom csillapitó nem hsznál,7 félét használtam..de semmi,most küldtek el neurologushoz..)aztán majd kiderül.

fáj a homlokomnál,tarkómnál hátul a fejem,néha az állkapcsom..szóval minden hol..mikor hol.csak gondolkoztam hogy ezzel mit lehet tenni,nem e az a fogam a bünös?és mit tudnak vele csinálni,hogyan tudják azt onnan kivenni?állitólag ugy helyezkedik el hogy magától nem fog tudni kijönni.köszönöm


2010. nov. 23. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon sok betegség lehet,egy fog miatt.Szerintem menj el fogorvoshoz majd ő segíteni fog:)

[link]

2010. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!