Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet tenni, iszonyatosan...

Mit lehet tenni, iszonyatosan fáj a fogam?

Figyelt kérdés
BE van gyulladva egy elég ronda fogam a fájdalomtól már enni se tudok.Ha valakin tudna segíteni tanácsot adni vagy házi praktikát esetleg valamilyen gyógyszer nevét. Válaszokat előre köszönöm.
2010. nov. 24. 05:11
 1/9 anonim válasza:
36%
Rúgjál bele teljes erőből a kislábujjaddal az ágy sarkába, elfelejted a fogadat. Nálam bevált.
2010. nov. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
83%
Nagyon ajánlom az Algoflex fortét. Recept nélkül kapható.Nem sztereoid tartalmú gyulladást csökkentő fogra.Én egyből a 20db.-ost szoktam venni a biztos javulás érdekében.Ez jobban megéri.A 10-es 800ft körűl van a 20-as kb.1200.De jobb, ha 20-at az egész dobozzal beszedet, hogy ne térjen vissza hamar a gyulladás.Mielőbbi gyógyulást kívánok.Tudom sajnos én is, hogy ez milyen szörnyű tud lenni.Majd írd meg légy szíves, hogy hatott-e a gyógyszer.
2010. nov. 24. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Az algoflex forte is nagyon jó, de a legjobb lenne, ha lenne otthon cataflam, no meg még ma el kellene tiplizni a fogorvoshoz. Nem jó az ilyesmivel várni, csak feleslegesen szenvedsz, aztán a vége úgyis az orvos.

Jobbulást!

2010. nov. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
ma 05:20-as: úgy látom a válsztott neved az program nálad...
2010. nov. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Irány a doki!
2010. nov. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
68%
Menj el orvoshoz mert magától nem gyógyul meg.De addig is rágj egész szegfüszeget azzal a fogaddal amelyik fáj.
2010. nov. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha a fogbél gyulladt be, a fogorvos kinyitja a gyökércsatornát és a fájdalom szinte azonnal megszűnik. Utána -remélhetőleg - a későbbiekben gyökérkezelés, gyökértömés lesz a vége, nem pedig eltávolítás.
2010. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat és kifogok probálni minden lehetséges módszert
2010. nov. 24. 17:08
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
A gyógyszerek csak ideig óráig jó, egész életedben meg nem szedheted. Menj el dokihoz, ha nem voltam, elhiszem, hogy szar, de gondolj bele milyen jó lesz, ha túlesel rajta.
2010. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!