Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire normális, ha gyökérke...

Mennyire normális, ha gyökérkezelés után 1 nappal iszonyatosan fáj a fogam, de csak ha ráharapok az ételre?

Figyelt kérdés

Tegnap délután gyökérkezelték, mert beleütött a hideg-meleg, de nagyon. Vártam, hogy majd ha elmúlik a lidocain hatása nagyon fog fájni (eddig úgy volt mindig), de hálistennek nem fájt, jó hideg víz se árt neki. De este vacsoránál ráharaptam, az ideiglenes tömés egy része ( a gyökerében maradt, mert érzem az ízét és megnéztem tükörrel) ki is esett, és nagyon fáj ha ráharapok.

Valaki tapasztalt már ilyet?


2010. dec. 8. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még nem fejezte be a kezelést,de nyilván ha kész lesz nem fog utána fájni.Addig is ne egyél rajta.
2010. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hétfőn kell visszamennem, és akkor tömi be véglegesen.Azt mondta, hogy ha addig is fáj, menjek vissza. De ma iskolafogászat van, holnap nem lesznek, így marad a péntek. De lehet addig el is múlik. Másik oldalon se nagyon ehetek, mert tegnap lett a korona felragasztva. Majd valami kímélő pépeset eszek addig is :)
2010. dec. 8. 10:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Pár napig érzékeny, mert a gyökérnél a beavatkozás hatására kis mértékben begyullad. Pár nap alatt elmúlik.


Ne harapj rá, ha lehet, egyáltalán ne rágj vele, mert ha megerőlteted, akkor nagyon begyulladhat.

2010. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!