Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » FONTOS! A bal kettes (frontfog...

FONTOS! A bal kettes (frontfogamból) letört egy farab. rosszul haraptam, és letört a fele. :S:S Holnap meg tudják csinálni valamennyire? Bárhogyan, bármennyiért.

Figyelt kérdés
Annyira el vagyok keseredve,olyan csúnya:S...Nem akarok addig suliba se menni...
2010. nov. 24. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.Felépítik,hogy nem is fog látszani.Pénzt vigyél,mert fizetni kell érte.
2010. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Magán fogorvosom van.Holnap megyek hozzá,de félek,hogy nem tudja majd megcsinálni.

Volt benne két hétig gyógyszeres gyógytömés.Holnap tett volna bele gyökértömést,és egy ideiglenes lezáró tömést.Majd kedden végleges töméssel.Meg tudja csinálni?

2010. nov. 24. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Nekem is olyan és nem látszik.Csak vigyázni kell rá.Az almába harapást felejtsd el.Nyugi.Szép lesz.
2010. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a támogatást!Remélem meg tudja oldani,és minden rendben lesz.Nem szeretnék,koronát,csiszolást,és semmilyen drasztikus módszert:S
2010. nov. 24. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy tört le? Ha vízszintesen akkor sima töméssel nem tudja helyrehozni, de nyugi koronával is úgy lehet pótolni, hogy senki észre sem veszi.
2010. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy háromszög tört le belőle,nem olyan nagy darab mint a képen.Igaz,nekem kis,apró fogaim vannak.Ahhoz képest nagy rész tört le.Ahogy elnézem,nem több mint a fele.Meg merem kockáztatni,hogy "csak" a negyede.


A képen látható fog metszőfog,nekem a szemfogam tört le. [link]

A törés formája azonos.

2010. nov. 24. 20:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Lecsúsztam az ágyról,és ráharaptam a fogamra,és úgy tört le belőle egy kis háromszög.
2010. nov. 24. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell rá korona.Ne engedd.Építse fel!!!
2010. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) Akkor ha koronát akar rá tenni,akkor elmegyek egy másik orvoshoz!:))

Köszönöm az eddigi válaszokat Mindenkinek!:))))

2010. nov. 24. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!