Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajánlanátok egy jó (magán)...

Ajánlanátok egy jó (magán) fogorvost Budapesten?

Figyelt kérdés
Az alábbi kerületbe tudok könnyen eljutni: IV., XIII., V., VI. esetleg III. Olyan fogorvost szeretnék, akihez jó fogtechnikus tartozik, mert koronát is kellene csináltatnom. Tudna valaki ajánlani egyet, aki neki bevált?
2010. nov. 25. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia,én a XIII. kerületbe járok:) Lassan a kezelések végén járok.

Már kiolvastam az összes újságot,ami a várakozóban:D Szóval elhiheted,hogy nem "egyszer-kétszer" voltam ott.

A doktornő nagyon kedves,és humoros.

Mikor beültem hozzá a székbe,akkor nagyon reszkettem...és mondtam,hogy félek,hogy fájni fog.Ekkor mondta,hogy ez nem fog fájni,csak "kellemetlen" lesz..Olyan,mint például a nőgyógyásznál..De a fiúknak sokkal rosszabb.

Kérdeztem is,hogy -Miért?

És mondta,hogy azért mert nekik olyan helyeken nyúlkálnak ahova eddig senki.

Bezzeg mi nők..mennyivel jobb nekünk:D


Nekem nagyon szimpatikus lett a doktornő,és az asszisztens is!:) Ha érdekel,akkor mondok címet,nevet:)

2010. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A XIII. ker. nagyon jó lenne. Te koronát is csináltattál nála? Ez azért fontos, mert a fogorvos lehet jó, de ha a hozzátartozó technikus rossz, akkor sajnos semmit nem ér. Sajnos tapasztalatból beszélek, olyan a koronám, hogy mosolyogni sem merek :(
2010. nov. 25. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Cirkon koronát csináltattam nála 39.000Ft volt,+2500 az ideiglenes.20 éves vagyok,egy baleset következtében tört le:S,a doktornő a húzástól mentette meg:))

Nagyon meg vagyok elégedve,féltem,hogy feltűnő lesz,de nem!:))

2010. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Precízen dolgoznak,és ha valami nem tetszik,akkor korrigálják:) Én minden kis apróságot szóvá tettem ami zavart:) Kedvesen kijavították,vagy monda a doktonő,hogy miért nem lehet.A lényeg,hogy nekem csak jó tapasztalatom van velük:)
2010. nov. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik, megírnád az elérhetőségét?
2010. nov. 26. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Doktornő neve: Mariann:)) Fiatal,szőke hajú:)

2010. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hétfőn fel is hívom őket és bejelentkezek. Kellemes hétvégét!
2010. nov. 27. 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kérlek írjátok meg a XIII. kerületi doktornő elérhetőségét! Nagyon fontos lenne, ha tényleg ajánljátok! :) Köszönöm
2012. jún. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok engem is erdekelne. Koszonom
2012. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!