Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jó magán fogorvosokat keresek...

Jó magán fogorvosokat keresek Budapesten! Ajánlanátok párat?

Figyelt kérdés
Főként Budapest harmadik kerület lenne jó... előre is köszönöm mindenkinek! Esetleg személyes tapasztalatokat is írhatnátok :)
2010. okt. 21. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az 5.kerületben tudnék Dr.Szilágyi Péter(35év körüli)..a legjobb alapanyagokkal dolgozik(külföldről hozatja be)és a műszerekről nem is beszélve,minden fogért az utolsó leheletig küzd,nagyon szép eredményeket tudhat maga mögött a fogak tekintetében.És honnan tudom mind ezt?A férjem társtulajdonos:-).Egyébként mindenkinek más a jó....ezt majd csak te fogod kitapasztalni.Nekem is ajánlottak itt anno rengeteg nőgyógyászt(rosszabbnál rosszabbak voltak),de nekik bevált,nekem nem.
2010. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hello!


Én a XIII.-ban a Pannónia utcában voltam egy jófej, kedves szőke doktornőnél. A nevére nem emlékszem teljesen de asszem Éva doktornő. A rendelő neve: Pannónia Dental. A cím: XIII. Pannónia u. 35.-37. utcafronti bejárat

2010. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a weblapot: www.pannoniadental.hu
2010. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat :)

Ha ez segít valamit, esztétikai fogászatról lenne szó, fogpótlásról többek között... a párom első fogai közül az egyik letört pár éve, szülők nem sűrűn foglalkoztak vele, őt zavarja, elég sokat csökkent emiatt az önbizalma, de nem nagyon ismerünk jó fogorvost, én az utóbbi időben külföldön voltam, a régi itthoni fogdokim sajna már nem praktizál, így újat keresünk :)

2010. okt. 24. 23:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén a pannónia utcába járok.Dr.Jenei Mariannhoz:) Fiatal,kedves,és nagyon barátságos.Kedvelem:)
2010. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, kedves utolsó :)

Na úgy néz ki, pannónia dental lesz, remélhetőleg még karácsony előtt.


Mégegyszer köszönöm a válaszokat!


Ha valakinek lenne még ötlete, vagy tapasztalata, akkor várom még a válaszokat!

2010. nov. 14. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!