Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha fájós fogat húznak az...

Ha fájós fogat húznak az jobban fáj mintha olyan fogat húznak ami nem fáj?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha be van gennyesedve a gyökere,akkor elképzelhető,hogy nem zsibbad el rendesen az érzéstelenítőtől.Ilyenkor fájdalmas lehet.De ez egyébként emberfüggő.Van aki kihúzza saját magának érzéstelenítő nélkül.
2010. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit érezni fogod, de manapság már mindent ellehet zsibbasztani. nekem egy gyulladt fogamat húzták, mondtam húzzuk ki, ha ordítok ez van, de legalább túl vagyok rajta. Egy kicsit fájt csak a húzás, túléltem és nem is ordítottam:) Inkább elviselem azt a pár perc fájdalmat, minthogy tovább fájjon a fog.
2010. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem nem fáj a fogam nincs begyulladva csak csináltatom és ki kell huzni pár fogamat köszi a válaszokat.
2010. dec. 2. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom még jó fogamat soha nem húzattam ki.
2010. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!