Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 15 évesen az összes tejfogunk...

15 évesen az összes tejfogunk kiesik már?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és mozog a két elsőfogamtól(tőlem nézve) a bal oldali fogam. Ez már normális fog vagy még csak tej? Minden este mosok fogat.
2010. dec. 8. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Multkor volt az x factorban h a vastag csbaánka is van tejfoga,na az 28,szóval a válasz nem,nem esik ki tutira addigra az üsszes tejfogad.
2010. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
sőt még a csont- és bölcsességfogaid is
2010. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elsőnek köszönöm. az utolsó meg elmehet a pi**ba
2010. dec. 8. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig normális esetben elvileg ki kellene esnie 12-13 éves korra.
2010. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
hova? anyád tudja, hogy így beszélsz 15 évesen? hülye kérdés, anyád biztos nem törődik veled, mert akkor őt is megkérdezhetted volna erről. poén, hogy a tejfogaidról kérdezel az interneten.
2010. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bocs a szüleim olaszba vannak, és neked meg mi közöd van ahhoz hogy mit és hogyan írok ide? Eltudom képzelni hogy te még 15 évesen az udvaron homokozol az óvodatársaiddal. Ha nem tetszik valami inkább ne írj a kérdésemhez! Kösz!
2010. dec. 8. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 14 vagyok, évek óta nem esett ki tejfogam, pedig még lennie kell néhány darabnak. Szóval, nem tudom, hogy normális-e, de nyugtasson a tudat, hogy nem vagy egyedül =D
2010. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha sokat piálsz meg cigizel, akkor mindenképp!
2010. dec. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!