Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire tud fájni egy fog?

Mennyire tud fájni egy fog?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 21:38
 1/8 anonim válasza:
66%
Nagyon! De igazából mire vagy kiváncsi? Ha már fáj, irány a doki, mert se éjjeled se nappalod nem lesz!
2009. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon. Múltkor két órát sírtam, annyira fájt egy lyukas fogam. Már úgy voltam vele, hogy kihúzhatja a doki érzéstelenítés nélkül is, csak legyen vége. Pedig nem vagyok tápos, volt már pár műtétem, átestem pár vizsgálaton. De a fogfájás az egy nagyon szemét dolog.
2009. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem decemberben fájt egyik napon de annyira, hogy éjjel aludni sem tudtam, meg a suliban sem tudtam figyelni és szószerint falfehér lettem miatta, a doki adott gyógyszert ami hatott csak mostanában megint elkezdett fájni, igaz nem annyira mint akkor. Csak kíváncsi vagyok, hogy lehet-e rosszabb.

Igen, én is ált. a fájdalmat elviselem, de a fogak esetében ez egészen más.

2009. jan. 20. 21:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy voltam vele, hogy inkább húzza ki csak legyen vége, de majd jövő héten megyek és meglátjuk, egy biztos, ha még egyszer nagyon fáj elmegyek sztk-ba vagy ügyeletre és ott huzatom ki
2009. jan. 20. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Inkább menj el. Én két gyereket szültem érzéstelenítés nélkül, és azt kell, hogy mondjam, hogy a szülés semmiség egy igazi fogfájáshoz képest.

Én volt, hogy a fürdőszoba padlóját vertem, ordítottam, annyira fájt a fogam. A fogorvos fele annyira se tud fájni.

2009. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem kezelted egyre rosszabb lesz, egy gyulladt fog csúnya dolgokat művel. De ne mondj le rögtön a fogadról, főleg fiatalon. Ügyeleten fixen kihúzzák, de ha felkeresel egy jó megbízható fogorvost, talán még nem késő és meg tudja menteni. Szerintem ennyit megér. Én nem hagynám annyiba. Menjél minél hamarabb.
2009. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
19 vagyok, már kezelve volt a fogam, úgy november táján, hát szívesen én sem mondanék le róla mert őrlőfog, de azt a fájdalmat még egyszer nem fogom tudni elviselni
2009. jan. 20. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem most a fogszabályzótól fáj,semmi normálisat nem tudok enni,borzalmas:(
2010. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!