Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap volt gyökérkezelésem....

Tegnap volt gyökérkezelésem. A fogam darabokra tört, de nem fájt. Viszont ma reggeltől kegyetlenül fáj. Ez normális, vagy menjek vissza a dokihoz? Vagy kiment a fájdalomcsillapító és ezért érzem és majd elmúlik?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Én pénteken voltam, azt mondta a dokinő, hogy ha 2 nap után nem múlik el a fájdalom, menjel vissza hétfőn.

Amúgy nekem például már napokkal ezelőtt úgy fájt, hogy még 3 cataflam után se tudtam elaludni. Kezelés slőtt hiába adtak két érzéstelenítőt is, mindent éreztem. Bőgtem a fájdalomtól mint egy kisgyerek, meg remegtem mint a nyárfalevél. De aztán totálisan elmúlt a fájdalom. Amásik fogamnál meg pont fordítva volt:) Vagy 5 napig fájt még utána a fogam, pedig annál idegölőpasztát is használtak.

2010. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! Megnyugodtam...
2010. dec. 21. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kegyetlenül fáj az nem jó. Ha holnap is erősen fáj, akkor menj vissza, de tedd tönkre a karácsonyod.
2010. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem elég kegyetlenül fájt, 2 nap alatt átment elviselhetőbe:)De csak egy hét után múlt el teljesen. Ha csütörtökön is nagyon-nagyon fáj, akkor menj el, de ha nem, akkor el fog múlni.

(első voltam)

2010. dec. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...elmúlt a fájás:)
2010. dec. 23. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!