Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy zsibbad?

Normális, hogy zsibbad?

Figyelt kérdés

Van egy fogam (hátsó) amiből már letört. Mostanába elkezdett fájni, de már úgy fáj, hogy zsibbad is közbe.

Ez normális vagy valami baj lehet?

Tudom, hogy el kéne mennem a fogorvoshoz de félek :(

13/l


2011. okt. 16. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha fáj hogy zsibbad?? Amúgy meg a fogorvoshoz első felindulásból merek én is csak elmenni. :D Oda se neki..

De a fogmunka nem mindíg fáj. Csak a para miatt még az is félelmetes és fájdalmas ha belenéz a doki a szádba.. :D

Amúgy fogd fel úgy mintha valamit csak elvinnél a javítóshoz.. (Mert végül is azt teszed).. :D Az más hogy meg kell várni a javítást neked is. :)

Ez ilyen dolog.. A tetoválás meg a pirszingelés az tutira jobban fáj.. És azzal nem kénytelen senki ,mégis van olyan aki televeri magát ilyesmivel.. (bár szerintem olyan gagyi is) Nekem volt egy fogorvos ismerősöm és utána már fele annyira nem paráztam elmenni hozzá fogproblémával. :)

2011. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy néha zsibbad is. Szóval nem egyszerre fáj és zsibbad, elnézést ha félreérthetően írtam! :)

Köszönöm a válaszod!

2011. okt. 16. 14:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy faj, vagy zsibbad, mivel elhanyagolod, akkor csak onmagadnak artasz, mivel komoly kovetkezmenyei is lehetnek pl., megtamadja az agyat! Tehat felkeszulsz lelkileg, es kifogsz birni egy fel orat, mig "megjavitjak" ezt a rossz darabot, es aztan mar megszabadulsz ezektol a tunetektol is.
2011. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!