Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért vérzik ennyire a fogam?

Miért vérzik ennyire a fogam?

Figyelt kérdés
Naponta 3x, néha 4x is fogat mosok egy nap. Fogmosásnál felfedeztem, hogy annyira vérzik az ínyem, hogy a világoskék fogkrém és a fogkefém is tiszta vér. Egyik ismerősöm fogorvos, megnézte a fogaimat, szerinte normális ha néha vérzik az ínyem..De naponta többször és ennyire??!! Mit tegyek ellene? Fogorvos nem segít...
2009. jan. 26. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vérzik bár ennyire nem, de van akinek érzékenyebb az ínye az átlagnál és fogmosás nélkül is csak úgy elkezd vérezni Neki, bajod nem lesz tőle, szerintem csak érzékenyebb az ínyed, fogorvostól kérdezd meg, hogy milyen fogkrémet vagy szájvizet tanácsol érzékeny ínyre. Vagy bemész gyógyszertárba és kérsz valami szájvizet érzékeny ínyre :)
2009. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A C-vitaminhiány (skorbut) is okozhat ínyvérzést, például.

Vegyél puha sörtéjű fogkefét, és egy darabig azt használd.

2009. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vérzik néha fogmosáskor,de szerintem érzékeny az ínyem:)!ez lehet neked is!szerintem ezzel nem lehet mit csinálni!
2009. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fogbajod nincs, akkor gyenge az ínyed, gyógynövényes öblítéssel és herbal fogkrémekkel egy kicsit rá tudsz erősíteni.
2010. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!